Our Hotel

Hoteli ndodhet prane liqenit ne fshatin Tushemisht,15 minutat tuaja fillojne tani. Pergatituni te trajtoheni ne menyre te posacme e te vecante. Vendodhja jone vetem disa hapa prej liqenit dhe midis dy parqeve natyrore ne fshatin Tushemisht, do t’ju sjelle nje frymezim e gjallerim shpirteror. Mundesi per te pare historine, kulturen, vlerat unikale e jo vetem, te fshatit Tushemisht, ku mund te vizitoni monumentet e natyres, Kishen e Shen Pandelimonit, Najazmen, mozaikun e nese do dhe atraksione te tjera vetem 5 km nga hoteli do te gjeni galeri, dyqane, jeten e mbremjes, shetitoren atraktive te Pogradecit, pra eshte gjithcka prane. Eshte nje skene na besoni, qe kurre nuk do t’u merzitet.
E pra, nuk eshte cudi fakti qe ne terheqim nje koleksion te tille grupesh (te ftuarish ) si nga,Ballkani, Europa, etj, udhetare, vizitore, bisnesmene  per nje argetim te kendshem te familjes, madje dhe artistik. Ndoshta kjo eshte per shkak se motoja jone eshte perkushtimi ndaj jush. Ne jemi gjithnje gati per t’ju sherbyer ju.
- Restorant: shija e kuzhines se vertete Pogradecare dhe jo vetem ...
- Bar: Takim me miq e te aferm apo kolege, per te shijuar shijen e veres se tredites, kokteilet, birren ne shishe, kafeterine etj.


ACCOMODATION
Shumllojshmeri e lumturi=e barabarte
Relaksohuni ne hapesirat e gjera te Hotel Sirenes ne dhomat ,perfshire dhe minibar dhe dhome.
Hapesire,elegance,frymezim dhe konfort.
Sirena ofron 15 dhome ,te ndara ne kete menyre:
1.Dhoma standarte               8
2.Dhoma me tre shtreter       3
3.Dhoma familjare                4
Te paisura me konfortin e nevojshem ,me drite e hapesire te bollshme.
Dhoma standart.
Relaksohuni ne dhomat standarte te Hotel Sirenes,te mobiluara ne menyre elegante  te paisura me mimi bar, TV, tualet, ballkon, ajer te kondicionuar dhe pamje nga liqeni.
Dhoma me tre shtreter.
Pushoni me miq, kolege apo te aferm si dhe mund te merrni edhe sherbimet qe iu nevoiten sipas deshires ne dhomat e paisura me, Tv, ajer te kondicionuar, mini bar .
Dhoma famijlare. Hapesire e bollshme per tu clodhur e pushuar me familjen tuaj ne dhomat familjare. Te paisura me mini bar, TV, tualet, ajer te kondicionuar.

 

Our Restaurant

 

Guest house

 

Our Rooms