• Pamja kryesore
  Pamja kryesore
 • Ambientet jashte
  Ambientet jashte
 • Pamje nga Liqeni
  Pamje nga Liqeni
 • Pamja drejt Liqenit
  Pamja drejt Liqenit
 • Pamje nga liqeni
  Pamje nga liqeni

 

Blook Now

Calendar
Calendar
Monday
Tuesday
Room Type
Adults
Children

Miresevini ne Sirena Hotel!

Hotel Sirena eshte destinacioni  juaj mikprites ne cdo stine te vitit. Clodhuni e argetohuni  ne  ambientet  e hotel  Sirenes,  nese monotonia nuk eshte pjese e jetes suaj. Krijoni  mundesine te shijoni bukurite e pafundme te liqenit “te drites = lyhnidas” te Pogradecit, nepermjet akomodimit ne ambientet e hotel Sirenes ne viziten tuaj te ardhshme ne Pogradec. Hoteli ndodhet prane bregut te liqenit magjepses ne fshatin Tushemisht vetem 5km nga qendra e qytetit, ju jeni ne vendin e duhur persa i perket Sirenes.
Madje mendojme ne menyre te vecante per secilin nga ju. Eshte pjese bashkeudhetare e jetes suaj ; eshte me shume se nje vend per tu clodhur (pushuar, qendruar) : eshte historia e shtepise suaj gjate udhetimeve dhe pushimeve. Jeni te mirepritur te na vizitoni per te nisur historine tuaj!
Vleresuar me cmimin “Silver Award - Authentic Albania”, fituar per vleresimin nderkombetar.
Sirena eshte prane parkut kombetar  te Drilonit, ne fshatin Tushemisht ne rrugen qe te con ne piken doganore me Republiken e Maqedonise.
Zgjidhni prej  tre tipeve te dhomave standart:

 1. dhome standart
 2. dhome me tre shtreter
 3. dhome familjare (Apartament)


Shijoni ushqimet e mrekullueshme dhe pijet ne ambientet e  hotel Sirenes  ne barin dhe restorantin e brendshem dhe ne barin dhe restorantin, qe ndodhen ne lulishten clodhese plot gjalleri me lule dhe peme dekorative.
Shijoni kafen e cajin e mengjesit, kaloni oret e mbremjeve me miqte tuaj pa i ndjere.
Sherbime:

 1. Akses ne internet (WIFI)
 2. Sherbim dhome
 3. 100% Ambient pa duhan
 

Our Restaurant

 

Guest house

 

Our Rooms